Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan pëlhurash Kom, bërë në Itali nga My Home, dizajn modern italian

Kod: KOM
lek 869.347,47

madein_italy

- +
Material
druri, çeliku dhe pëlhura
Masat
H78xL265xW98 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Divan i dhomës së ndenjes, i bërë në Itali nga My Home, me tapiceri pëlhure.
E butë, e rehatshme dhe tërheqëse, divanja Kom interpreton traditën duke futur një shënim informaliteti dhe lehtësie.
Jastëkët e mëdhenj të mbështetëses dhe ulëset aludojnë në qëndrime të relaksuara.
Kom është një divan me një personalitet të fortë, protagonist i dhomës së ndenjes.

Kornizë druri, e mbushur me shkumë poliuretani dhe rreshtim të fibrave poliestër. Arrestet dhe mbështetëset në shkumë poliuretani dhe dyshekë të sterilizuar poshtë.
Jastëkë vendesh në gome poliuretani me densitet të diferencuar dhe rreshtim të fibrave poliestër.
Baza çeliku e emaluar me perlaro, e mbuluar në pëlhurë gri.

Matjet : H 78 x L 265 x D 98 cm

Dekoroni dhomën tuaj të jetesës me divan Kom, i cili nxjerr besim dhe një personalitet të fortë!

NB .: Divana e Kom është projektuar dhe punuar në Itali; nëse dëshironi ta personalizoni, shkruani në info@viadurini.co.uk duke kërkuar më shumë informacion.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi