Made in Italy

Divan Pëlhure me Peninsula Pouf dhe Prizë USB Prodhuar në Itali - Tenerife

  • Made in Italy
  • Kod: TENERIFE
Lekë 189,489 Lekë 236,861 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Gjatësia (cm) 224
Thellësia (cm) 162
Lartësia (cm) 90

Divan 3 vendesh prej pëlhure me pouf gadishull dhe prizë USB Prodhuar në Itali.

Divan 3-vendësh i dhomës së ndenjes tërësisht i mbuluar me pëlhurë gri të lëvizshme me bordurë bruz i kompletuar me pouf të kthyeshëm të gadishullit që mund të pozicionohet si në të djathtë ashtu edhe në të majtë. E veçanta e këtij divani është prania e një prize USB të vendosur në anën e brendshme të mbështetëses së krahut të majtë, ideale për të karikuar rehat pajisjet tuaja. Këmbët janë prej metali të kromuar (h 15 cm), ndërsa konstruksioni është me dru bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, të veshura me veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë prej shkume poliuretani .

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi 100% Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt final cilësor , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro