Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan për ambiente të jashtme me 3 ulëse në pëlhurë me strukturë litari dhe alumini - Nippon

Kod: NIPPON
lek 164.460,37 lek 231.889,12 -29%
I disponueshëm nga 10.05.2021 ore 00:00
- +
Material
Pëlhurë, alumini dhe litar
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
204
Thellësia (cm)
71
Lartësia (cm)
80
Viadurini in the Garden

Divan i jashtëm 3 vendësh në alumin dhe litar me jastëkë pëlhure.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Të endura me kordonë poliesteri (rezistent ndaj rrezeve UV). Jastëkët e sediljes dhe mbrapa me mbulesa të lëvizshme me pëlhurë Olefin (100% polipropilen).

Produkte të shikuara së fundmi