Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan për dizajnin e kopshtit Talenti Alabama prodhuar në Itali

Kod: ALABAMADIV
lek 262.737,89
- +
Masat
l.180xp.85xh.80xhs.37cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan për dizajnin e kopshtit Talenti Alabama prodhuar në Itali
Divani i kopshtit Alabama by Talenti karakterizohet nga një strukturë alumini e veshur me pluhur e disponueshme në dy variante të ndryshme ngjyrash: e bardhë ose grafit.
Vendet dhe mbështetëset mbështetëse mbështeten nga rripa elastikë sintetikë të koordinuar me ngjyrën e strukturës, gri të lehta ose gri të errët. Pëlhurë gri për strukturën e bardhë, gri e errët për versionin grafit.
Shiriti i dru tik në anën e sipërme të strukturës së mbështetëses dhe mbështetëses. Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë. Jastëkë me mbulesë të lëvizshme, të lehta për tu larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë.

P USRDORIMI DHE MIRTMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë, ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave të përshtatshme në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini kopertinën, kërkoni një vlerësim nga: clienti@viadurini.it .
Jastëkët në dakron duhet të mbrohen menjëherë në rast shiu për të shmangur formimin e mykut. Lani jastëkët e rrobave me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C. Mos i pastroni të thata. Mos e thani pëlhurën me pajisje elektrike dhe mos hekurosni.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi