Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan prej çeliku me 3 vende, pëlhurë e brendshme / e jashtme e dizajnit Viktor

Kod: VIKTOR-DIV
lek 78.880,09 lek 94.599,00 -17%
- +
Masat
h75x182x76
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Divan prej çeliku me 3 vende, pëlhurë e brendshme / e jashtme e dizajnit Viktor
Divane me 3 ulëse me kornizë çeliku të galvanizuar me llak. Mbështetëse në litar poliester rezistent ndaj rrezeve UV. Jastëkët e përfshirë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm të mbuluar.
Kjo divan do të jetë perfekt për rinovimin e tarracave dhe kopshteve, duke i dhënë elegancë dhe thjeshtësi

Ngjyra: gri e errët
Materialet: pëlhurë, metal
Mirëmbajtja: Larja e ftohtë
Kuvendi: nuk kërkon montim
Stackable: Jo
Pesha ju. : 23.7

Produkte të shikuara së fundmi