Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan prej druri modern me 3 ulëse me jastekë të brendshëm / të jashtëm - Eukalipt

Kod: EUCALIPTO2
lek 89.506,31 lek 125.288,90 -29%
- +
Material
druri dhe pëlhura
Masat
H 71 L 180 P 77
Viadurini in the Garden

Divan prej druri modern 3 vendesh me jastekë të brendshëm / të jashtëm.

Kjo divan është dizenjuar duke pasur parasysh jetën e mirë. Momente relaksi dhe bisede në shoqëri shoqëruar me një dizajn unik, me linja të thjeshta dhe të pastra.
  • bërë nga druri i ngurtë eukalipt i trajtuar për të siguruar një përfundim më të mirë dhe ruajtje më të madhe
  • eko-miqësore , pasi përfshin një proces të disiplinuar dhe të përgjegjshëm të prerjes së pemëve
  • dizajni i bërë nga mjeshtëria në lidhje me majat e rrumbullakosura të këmbëve dhe nyjeve
  • me jastekë të lëvizshëm dhe rezistent ndaj ultravioletit


NB = nëse komplementi është i pozicionuar në një hapësirë të jashtme, ne rekomandojmë të shmangni ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit në mënyrë që të ruani ngjyrat dhe materialet e tij, duke siguruar kështu një qëndrueshmëri dhe integritet më të madh.
Rekomandohet të përdorni një batanije mbrojtëse të papërshkueshme nga uji në periudhat e vjeshtës, dimrit dhe shiut.
Në fund, mos harroni të bëni mirëmbajtjen e rëndësishme një herë në vit me produktet e duhura.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi