Made in Italy

Divan prej pëlhure 4 vendësh me mbështetëse të lëvizshme Prodhuar në Itali - Ardenne

  • Made in Italy
  • Kod: ARDENNE
lek 299.707,10 lek 374.633,87 -20%
Material Indi
Koha e dërgimit 30/45 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes me 4 vende, prej pëlhure tërësisht të lëvizshme Prodhuar në Itali.

Divan dhome ndenje 4 vendesh tërësisht e prodhuar në Itali e mbuluar me pëlhurë gri me bordurë blu plotësisht të lëvizshme dhe jastëkë të lëvizshëm mbrapa në pëlhurë blu me buzë gri të cilat mund të zhvendosen sipas preferencave tuaja për të përshtatur divanin me nevojat tuaja komforte. Struktura është prej druri bredhi dhe chipboard me mbushje poliuretani, e mbuluar me një veshje mbrojtëse prej pëlhure . Sistemi susta përdor shirita elastikë të ndërthurur ndërsa jastëkët e sediljes dhe të shpinës janë prej shkume poliuretani .

Minimalizmi dhe esencialiteti janë tiparet kryesore të këtij elementi arredimi për ambientin e ndenjes që mishëron komoditetin dhe funksionalitetin së bashku me një dizajn të gjithanshëm dhe të rafinuar . Estetika e tij ndikohet nga forma dhe linja të thjeshta që e bëjnë atë një divan ideal për të kompletuar çdo dhomë ndenjeje me një stil bashkëkohor në një mënyrë elegante dhe të matur, duke ofruar një sipërfaqe të butë dhe mikpritëse në të cilën mund të kaloni momentet tuaja të dedikuara për relaks.

Realizimi i tij vjen nga një proces prodhimi Made in Italy nëpërmjet përdorimit të lëndëve të para me cilësi të lartë, të përzgjedhura për të siguruar një produkt përfundimtar me cilësi të lartë , të punuar në mënyrë perfekte dhe me vëmendje në detajet më të vogla. Rezultati është një divan i butë, i këndshëm dhe funksional i dhomës së ndenjes, i karakterizuar nga një strukturë solide dhe e fortë me qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Dimensionet :
  • elementet: E 167 x P 115 x P 4 cm;
  • jastëk mbrapa: W 70 x 37 x L 37 cm.
NB Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë, na kontaktoni për më shumë informacion. Tapiceri i divanit është i disponueshëm në një gamë të gjerë pëlhurash dhe ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë