Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan prej pëlhure me tapiceri prej 3 vendesh dhe modelimi i këmbëve prej druri Evans

Kod: EVANS-DIV
lek 100.802,35 lek 126.027,96 -20%
- +
Masat
h81x190x81
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Divan prej pëlhure me tapiceri prej 3 vendesh dhe modelimi i këmbëve prej druri Evans
Divan i stilit skandinav i veshur me susta në pëlhurën Miss. Qepje dekorative në anën e pasme. Këmbët në dru natyral.
Një divan i frymëzuar retro i përshtatshëm për çdo mjedis. Falë madhësisë së saj është ideal për dhoma të vogla ngrënieje, hyrje ose zona kalimi. Stili dhe funksionaliteti në majë të gishtave.

Ngjyra: gri e errët
Materialet: pëlhurë, dru, gome
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të thatë.
Asamble: lehtë dy persona
Stackable: Jo
Pesha ju. : 36.4

Produkte të shikuara së fundmi