Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan Sintetik Bastun prej palme kacavjerrëse me jastekë të bardhë të çmuar - Yves

Kod: YVESDIV
lek 1.048.659,12 lek 1.573.038,51 -33%
- +
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
bastun prej palme kacavjerrëse sintetike
Viadurini in the Garden

Divan në natyrë me model modular në bastun prej palme kacavjerrëse sintetike dhe jastekë të bardhë, send i çmuar.

Kjo divan modular në natyrë përmban një dizajn curvilinear me linja të buta dhe të rrumbullakëta që ju ftojnë në një vend mikpritës dhe mbështjellës.
E vlefshme për çdo lloj mjedisi të jashtëm, nga zona e ndenjes, deri në drekë ose pranë pishinës.

Komplementi është bërë me një strukturë alumini të veshur me pluhur të mbuluar me një fibër sintetike të endur elegante, me një strukturë natyrore me një seksion të rrumbullakët për një efekt karakteristik vizual dhe të prekshëm të drurit, pak i parregullt.
Përfshihen 10 jastëkë të mëdhenj dekorativë , me përmasa 60 x 60 cm dhe 8 jastekë të vegjël 50 x 50 cm, të bëra me të njëjtën pëlhurë si sedilja.

Përmasat:
  • Gjerësia 420 cm
  • Lartësia 86 cm
  • Thellësia 190 cm
  • Lartësia e sediljes 32 cm
  • Lartësia e jastëkut 10 cm
NB: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu është gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Mund të gjeni edhe ngjyra dhe lloje të tjera të rrobave të tapicerive. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte të shikuara së fundmi