Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane lineare butë një nga shtëpia ime, për dhomën e ndenjes dhe zyrën

Kod: SOFTLYONE
lek 581.691,35

madein_italy

- +
Material
druri dhe pëlhura
Masat
H65xL210xW100 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Shtëpia ime e butë Një divan me stil modern, pëlhurë e heqshme.
Në divan kalojmë orët më të bukura të zhytura në një atmosferë të ngrohtë dhe mbrojtëse.
Divana Softly One e interpreton këtë rol me natyrshmëri të madhe.

Struktura është prej druri dhe është e mbuluar me poliuretani jo deformuese dhe rreshtim të fibrave poliestër.
Jastëk vendesh në poliuretani jo deformuese, dendësi të ndryshme dhe rreshtim të fibrave poliestër.
Tapiceri e heqshme në pëlhurë kafe të lehta.
Jastëk mbështetës në pendë sipas kërkesës.

Matjet: H 65 x L 210 x D 100 cm

E përkryer për mobilimin e zonës tuaj të banimit me elegancë dhe ngrohtësi.

NB .: E krijuar dhe e dizajnuar ekskluzivisht në Itali. Nëse keni nevojë për të bërë me porosi, mos hezitoni të na kontaktoni në.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi