Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane me 3 vende në dru akacie dhe dizajn modern pëlhurë Alastor

Kod: ALASTOR-DIV
lek 84.285,58 lek 101.133,79 -17%
- +
Masat
h72x171x73
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Divane me 3 vende në dru akacie dhe dizajn modern pëlhurë Alastor
Divan 3-vendësh me kornizë të ngurtë akacie. PNZ Nano Trajtimi i vajit për jetë të gjatë dhe mbrojtje ndaj rrezatimit UV. Mbështetëse në litar poliester rezistent ndaj rrezeve UV. Jastëkët e përfshirë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm të mbuluar.
Kjo divan do të jetë perfekt për rinovimin e tarracave dhe kopshteve, duke i dhënë elegancë dhe thjeshtësi

Ngjyra: gri e çelët, bezhë
Materialet: pëlhurë, dru
Mirëmbajtja: Larja e ftohtë
Asamble: lehtë dy persona
Stackable: Jo
Pesha ju. : 24.9

Produkte të shikuara së fundmi