Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane moderne në natyrë me çelik të galvanizuar të zi, Milva

Kod: MILVA2
lek 44.945,64
- +
Masat
L 130 x P 75 x H 75 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
çeliku i galvanizuar
Materiali i ulëses
polipropileni dhe pëlhura
Viadurini in the Garden
Divane moderne me dy vendesh në çelik të galvanizuar të zi, Milva
Divan kopsht me dy vendesh i prodhuar me një strukturë në çelik të galvanizuar të zezë të lyer me pulverizim; sedilje dhe mbrapa në polipropileni të endur ngjyrë bezhë.
Për rehati optimale dhe rehati më të madhe, sedilja ofron një jastëk të rehatshëm të mbushur me gri të errët.

Shënim : përdorimi në natyrë rekomandohet vetëm nën një çati.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi