Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dyshe moderne kopsht me dy vende me çelik të zi dhe litar Shanny

Kod: SHANNY2
lek 78.542,28 lek 109.939,27 -29%
- +
Masat
L 121 x P 80 x H 79 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
çeliku i galvanizuar
Materiali i ulëses
litar dhe pëlhurë poliesteri
Viadurini in the Garden
Divane moderne kopsht me dy vende në litar dhe çelik të zi, Shanny
Dy divan në vend të dyfishtë të bëra me një strukturë në çelik të galvanizuar të pikturuar nga pulverization e zezë, sedilje dhe mbrapa në litar poliester të zi rezistent ndaj rrezeve UV.
Bërë unike dhe e pazëvendësueshme për komoditetin e dhënë nga jastëku i madh gri i lehta (i përfshirë në çmim) që mbulon vendin.

Shënim : përdorimi i jashtëm rekomandohet vetëm nën një çati.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi