Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane moderne në natyrë ose shtëpie me një të heqshëm të bërë në Itali- Carmine

Kod: CARMINIO
lek 549.057,49

madein_italy

- +
Material
pëlhurë dhe çelik inox
Masat
L170xP90xH63 cm
Koha e dërgimit
2/3 javë
Viadurini in the Garden

Divane moderne në natyrë, strukturë alumini dhe pëlhurë e heqshme, e bërë në dizajn Itali.

Shtë një divan me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
Bërë me çelik inox dhe strukturë alumini të pikturuar. Vend dhe mbrapa jastekë mbushur me dryfeel, mbulesë lëvizshëm në pëlhurënatyrë.
Materialet janë trajtuar për t'i rezistuar stuhimit të motit.

Vendosur në një cep të shtëpisë, në tarracë ose në kopsht, të gjitha hapësirat ku mund të krijoni momente qetësie dhe relaksi, ky plotësues i mrekullueshëm do të jetë në gjendje të zbukurojë ambientin tuaj në natyrë me klasën dhe sharmin e tij.

Pëlhurë kopshti:
  • Përbërja 100% PP
  • Lartësia 140 cm
  • Agjërim i dritës 6/7
Pëlhura është shumë rezistente ndaj dritës; rezistent ndaj veshin, tërheqje, lot, ndaj njollave më të zakonshme; jo toksike, hipoallergjike, rezistente ndaj mykut, baktereve, kërpudhave dhe antitite, 100% të riciklueshme. Lani në ujë deri në 30 ° pastrues neutral, mos zbardhoni, mos rrotulloni dhe mos hekni.
NB = NUK P USRDORNI ETHYL ALCOHOL OSE DETERGJENTET T CON PRMBAJTJES: ACETON, TRIELINE DHE AMMONIA (ZGJIDHJE TEN PRGJITHSHME).

PARALAJMRIME: jastekët e fotografive NUK janë të përfshira në çmim. 

Produkte të shikuara së fundmi