Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane moderne tre-vendëshe në natyrë në pëlhurë dhe bastun prej palme kacavjerrëse të bardhë, Iraida

Kod: IRAIDADIV
lek 76.577,76
- +
Masat
L 186 x P 74 x H 68 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
bastun prej palme kacavjerrëse
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden
Divane moderne dhe pëlhurë tre-vendesh modern i bastunit të bardhë, Iraida
Divan kopsht tre-vendësh me strukturë të bardhë bastun prej palme kacavjerrëse dhe jastekë prej pëlhure.
Karakterizohet nga linja të pastra dhe të thjeshta dhe një dizajn modern dhe i gjithanshëm, do të jetë perfekte të mobiloni të gjithë brendshme dhe jashtme tuaj.

Shënim : përdorimi i jashtëm rekomandohet vetëm nën një çati.
NUK mund të bëhet stivë, jastekë të përfshira në çmim.

Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi