Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane modulare qoshe modelimi Kubic nga Talenti me pëlhurë të heqshme

Kod: KUBICANGOLO
lek 117.468,43 lek 140.962,12 -17%
- +
Material
pëlhurë, brenda topave polistiren
Masat
L 87 x P 87 x H 65 cm, H seduta 32 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Divan qoshe modulare në natyrë kubike nga Talenti
Kënaquni duke krijuar mobiljet tuaja të personalizuara të kopshtit: elementët e koleksionit Kubic të propozuar nga Talenti janë modulare dhe mund të kombinohen për të krijuar zgjidhje të bëra me porosi për hapësirat tuaja. Elementet janë bërë me një mbulesë prej 100% të pëlhurave olefyn të pëlhurës së ujit. Ata janë të lëvizshëm, të lehtë për t'u larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Brenda ka sfera polistireni. Ky artikull mund të kombinohet me divanin qendror dhe osmanin nga e njëjta koleksion. Mimi i referohet vetëm një artikulli.

Në dispozicion në variantet e mëposhtme të ngjyrave:
- taupe
- beton
- grurë
- kilo
- xhenxhefil
- thith
- pëllëmbë

Ne jemi shitës zyrtarë Talenti, kështu që ne mund t'ju furnizojmë me çdo send të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë të përdorni kapakët e duhur në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose me reshje të shpeshta shiu. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte të shikuara së fundmi