Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane Paskal në natyrë me 2 vende nga Talenti, në alumin dhe pëlhurë

Kod: DIVPASCAL2
lek 546.554,95

madein_italy

- +
Masat
L 200 x P 110 x H 80, H braccioli 70, H seduta 43 cm
Designer
Marco Acerbis
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali bazë
alumin
Materiali i ulëses
pëlhurë
Talenti
Divane kopshti Pateral 2 vendesh nga Talenti, në alumin dhe pëlhurë
Divani i koleksionit Pascal karakterizohet nga një strukturë alumini dhe vend i lëvizshëm prej pëlhure, i mbushur me shkumë të thatë.
Alumini: falë shkrirjes së disa lidhjeve të aluminit, produkti merr soliditet më të madh. Karakterizohet gjithashtu nga trajtimi i lehtë dhe rezistenca ndaj ndryshkut. është një material me cilësi të lartë dhe lejon të arrijë rezultatet më të larta cilësore dhe estetike.
Mirëmbajtja: për ta mbajtur produktin në gjendje të mirë për një kohë të gjatë, rekomandohet pastrimi periodik i saktë, veçanërisht në vendet me lagështi të lartë dhe klimë detare. Rekomandohet të pastroni sipërfaqet me një leckë të butë, duke përdorur ujë ose pastrues neutral. Ekspozimi i zgjatur dhe i vazhdueshëm ndaj rrezatimit UV intensiv ose temperaturave shumë të ftohta mund të ndikojnë në karakteristikat fillestare të veshjes me ngjyrë të Estetitco të bërë nga poliesteri. Ne rekomandojmë pastrimin dhe ruajtjen e produkteve në vendet e strehuara gjatë periudhave të zgjatura dhe dimërore të pasivitetit.

Në dispozicion në variantet e mëposhtme:
- struktura e bardhë, jastekë gri të errët (100% pëlhurë akrilike e papërshkueshme nga uji)
- strukturë e bardhë, jastekë të lehta gri-të bardha (pëlhurë akrilike 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji)
- struktura e bardhe, jastekë beige m & egrave; shirit (100% pëlhurë PP)
- struktura grafit, jastekë gri të errët (100% pëlhurë akrilike e papërshkueshme nga uji)
- struktura grafit, jastekë të lehta gri-të bardha (pëlhurë akrilike 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji)
- struktura grafit, jastekë ngjyrë bezhë mèlange (100% pëlhurë PP)

Jepini vetes një mobilje kopsht me një dizajn ekskluziv, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Pascal, i dizajnuar nga Marco Acerbis, eksploron botën e metaleve, duke i punuar ato, duke i përkulur ato dhe duke i formësuar ato për të dhënë një ndjenjë të butësi të këndshme dhe butësi të papritur. Fletët e përpunuara kujtojnë vela të fryra nga era. Aspekti prekës i produktit është studiuar në detaje: shtrënguesi prej druri e ngroh atë dhe e bën atë të këndshëm për prekjen.
Ne jemi shitës zyrtarë Talenti, kështu që ne mund t'ju furnizojmë me çdo send të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e kapakëve të duhur në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim

Produkte të shikuara së fundmi