Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane Paskal në natyrë me 3 vende nga Talenti, në alumin dhe pëlhurë

Kod: DIVPASCAL
lek 703.714,53

madein_italy

- +
Masat
L270 x P 110 x H 80, H braccioli 70 cm, H seduta 43 cm
Designer
Marco Acerbis
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali bazë
alumin
Materiali i ulëses
pëlhurë
Talenti
Divan i hapur Paskal 3 vendesh nga Talenti
Divani i koleksionit Pascal karakterizohet nga një strukturë alumini dhe vend i lëvizshëm prej pëlhure, i mbushur me shkumë të thatë. Struktura e divanit është një shprehje e mjeshtërisë në përpunimin e këtij materiali: korniza metalike e palosur në fakt sugjeron butësi dhe delikatesë ndaj divanit. Krahët prej druri ngrohin dizajnin dhe luajnë si një element të kundërt.
Alumini: falë shkrirjes së disa lidhjeve të aluminit, produkti merr soliditet më të madh. Karakterizohet gjithashtu nga trajtimi i lehtë dhe rezistenca ndaj ndryshkut. Shtë një material me cilësi të lartë dhe lejon të arrijë rezultatet më të larta cilësore dhe estetike.
Mirëmbajtja: për ta mbajtur produktin në gjendje të mirë për një kohë të gjatë, rekomandohet pastrimi periodik i saktë, veçanërisht në vendet me lagështi të lartë dhe klimë detare. Rekomandohet të pastroni sipërfaqet me një leckë të butë, duke përdorur ujë ose pastrues neutral. Ekspozimi i zgjatur dhe i vazhdueshëm ndaj rrezatimit intensiv UV ose temperaturave shumë të ftohta mund të ndikojnë në karakteristikat fillestare të veshjes me ngjyrë të bërë nga poliesteri. Ne rekomandojmë pastrimin dhe ruajtjen e produkteve në vendet e strehuara gjatë periudhave të zgjatura dhe dimërore të pasivitetit.

Në dispozicion në variantet e mëposhtme:
- struktura e bardhë, jastekë gri të errët (100% pëlhurë akrilike e papërshkueshme nga uji)
- strukturë e bardhë, jastekë të lehta gri-të bardha (pëlhurë akrilike 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji)
- struktura e bardhe, jastekë beige m & egrave; shirit (100% pëlhurë PP)
- struktura grafit, jastekë gri të errët (100% pëlhurë akrilike e papërshkueshme nga uji)
- struktura grafit, jastekë të lehta gri-të bardha (pëlhurë akrilike 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji)
- struktura grafit, jastekë beige m & egrave; shirit (100% pëlhurë PP)

Jepini vetes një mobilje kopsht me një dizajn ekskluziv, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Pascal, i dizajnuar nga Marco Acerbis, eksploron botën e metaleve, duke i punuar ato, duke i përkulur ato dhe duke i formësuar ato për të dhënë një ndjenjë të butësi të këndshme dhe butësi të papritur. Fletët e përpunuara kujtojnë vela të fryra nga era. Aspekti prekës i produktit është studiuar në detaje: shtrënguesi prej druri e ngroh atë dhe e bën atë të këndshëm për prekjen.
Ne jemi shitës zyrtarë Talenti, kështu që ne mund t'ju furnizojmë me çdo send të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë të përdorni kapakët e duhur në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose me reshje të shpeshta shiu. Na kontaktoni për një vlerësim çmimesh.

Produkte të shikuara së fundmi