Made in Italy

Dizajn Sconce në plexiglass transparente të prodhuar në Itali, Scilla

  • Made in Italy
  • Kod: SCILLA
lek 22.983,84 lek 27.039,80 -15%
Material PMMA
Masat L 30 x H 38 x P 30 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Dizajn llambë muri në pleksiglenë transparente të bërë në Itali, Scilla
Scilla është një llambë e mrekullueshme murale e karakterizuar nga një formë sinuente me një formë rilindjeje dhe një dizajn modern dhe thelbësor; e përkryer për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja me kujdes dhe stil.

Punuar në Itali në polimer 100% virgjër polimarkë PMMA transparente me ndriçim LED.

Shënim : Karakteristikat fiziko-teknike të pleksiglas (i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) janë jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe antibakteriale.
Shkëlqimi dhe shkëlqimi i objekteve të tij mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.

Tensioni i furnizimit: 220V; llambë e udhëhequr që nuk përfshin: LED 24V 3.2 W.

Për më shumë informacion dhe citime, mos hezitoni të na kontaktoni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në