Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn banjë banjo e zbukuruar me predha Gilda, copë unike

Kod: GILDA
lek 140.937,55 lek 168.048,59 -16%
- +
Masat
53 x 38 x 16 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
8 kg
Viadurini Bathroom
Dizajn banjë banjo e zbukuruar me predha Gilda, copë unike
Lavaman prej materiali akrilik zbukuruar me kërmij dhe me pjesën e brendshme të guaskave dhe midhjeve. Prodhimi artizanal dhe jo përpunimi industrial, e bëjnë këtë lavatrice të projektimit një pjesë të vërtetë unike , jo të riprodhueshme në seri. Për këtë arsye, mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e produktit. Para vendosjes së porosisë tuaj, mund të kërkoni një fotografi të artikullit që është në dispozicion në magazinë: shkruajini klienti@viadurini.it .

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi