Dizajn banjë banjo me punuar me rrëshirë të bardhë, Buronzo

  • Kod: BURONZO
lek 30.325,89 lek 35.677,51 -15%
Material rrëshirë
Masat L 43 x P 30 x H 12 cm
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune
Peshë 3
Lavaman countertop punuar me dorë në rrëshirë të bardhë, Buronzo
Buronzo është lavamani delikat i countertop i punuar me dorë me një rrëshirë artificiale me cilësi të lartë.
Falë formës së saj të zgjatur dhe linjave të saj të pastra do t'i japin dizajnit dhe praktikës së banjës suaj.

Mjeshtëria e saj e bën atë një pjesë unike të dizajnit dhe jo të riprodhueshme në seri; për këtë arsye mund të ketë ndryshime në ngjyrë dhe formë në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një foto të artikullit në të vërtetë të disponueshëm në magazinë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ata nuk mund të kthehen nga klienti pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në