Dizajni i lavamanit countertop në gurin oniks, Buonconvento

  • Kod: BUONCONVENTO
lek 41.259,17 lek 48.540,20 -15%
Material guri oniks
Masat L 40 x P 40 x H 15 cm
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune
Peshë 17
Dizenjoni lavamanin e countertopit të punuar me dorë nga oniksi, Buonconvento
Buonconvento është një lavaman rrethues mbi tryezë i bërë me gurë oniksi.
Forma e saj "tas" e bën atë praktike dhe funksionale, me një dizajn dhe stil inovativ; do të jetë perfekte për të furnizuar banjën tuaj në një mënyrë delikate dhe të lehtë.

Mjeshtëria e saj e bën atë një pjesë unike të dizajnit dhe jo të riprodhueshme në seri; për këtë arsye mund të ketë ndryshime në ngjyrë dhe formë në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një foto të artikullit në të vërtetë të disponueshëm në magazinë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ata nuk mund të kthehen nga klienti pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në