Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn banjoje countertop i bërë me Biella me mermer Calacatta

Kod: BIELLA2
lek 133.035,08 lek 179.582,34 -26%
- +
Material
Mermer Calacatta
Masat
cm 44X44X h 12
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini
Lavatrice katastrofe katrore në mermer Calacatta
Biella është një lavatrice me këmbë të lirë me vija të rrumbullakosura të karakterizuara nga një dizajn elegant që ndërthur stilin dhe funksionalitetin.
Bërë prej mermeri Calacatta me venat tipike gri të lehta; e përkryer për të dekoruar banjën tuaj në një mënyrë unike dhe natyrale.

NB : përfshihet kullimi dhe mbulesa e kullimit në të njëjtin material me lavamanin. Tiftet nuk përfshihen në çmim.
Kërkon pastrim jo-agresiv (ne këshillojmë fuqimisht kundër përdorimit të pastruesve agresivë, trajtimeve gërryes) dhe të shpëlani mirë pas përdorimit.
Ky produkt mund të jetë i ndryshëm nga fotografia përsa i përket ngjyrës, pasi është bërë me materiale natyrore.

Produkte të shikuara së fundmi