Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizenjoni lavazhin e countertopit në tik dhe rrëshirë, Lentiai

Kod: LENTIAI
lek 71.973,08 lek 89.991,37 -20%
- +
Material
dru tik dhe rrëshirë
Masat
L 45 x P 31 x H 10 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
1
Viadurini Bathroom
Lavaman dizajn modern në dru tik dhe rrëshirë, Lentiai
Lentiai është një lavaman lavanderi fantastik i karakterizuar nga linja dhe dizajn të thjeshtë, perfekt për tu vendosur në banjën tuaj.
E punuar me dorë në dru tik të mbuluar me rrëshirë.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi