Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizenjoni lavaman për countertop në dru fosile të petrifikuar, Gussola

Kod: GUSSOLA
lek 117.919,73 lek 147.449,71 -20%
- +
Material
legno fosile pietrificato
Masat
L 78 x P 50 x H 15 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
40
Viadurini Bathroom
Larje moderne e punuar me dorë në dru fosile të rafinuar, Gussola
Gussola është një banak i punuar me dorë i bërë ekskluzivisht me dorë në dru të petifikuar që është fosilizuar plotësisht për një periudhë milionëshe vjet.
Falë modelit modern dhe elegant dhe linjave të saj inovative është perfekte të vendoseni në banjën tuaj duke i dhënë asaj një stil të pakuptueshëm.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi