Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizenjoni lavamanin e countertopit në dru fosile të petrifikuar, Ledro

Kod: LEDRO
lek 111.713,43 lek 139.641,78 -20%
- +
Material
dru i fosile i petifikuar
Masat
L 53 x P 42 x H 15 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
31
Viadurini Bathroom
Larje banjo countertop moderne në dru fosile të petrifikuar, Ledro
Ledro është një lavaman countertop i bërë nga druri i petifikuar që është fosilizuar plotësisht për një periudhë milionëshe vjet.

Zanat e saj e bëjnë atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi