Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajni countertop lavaman në dru fosile të petrifikuar, Lesmo

Kod: LESMO
lek 117.919,73 lek 147.449,71 -20%
- +
Material
legno fosile pietrificato
Masat
L 70 x P 57 x H 15 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
40
Viadurini Bathroom
Larje dore për banjë të punuar në dru fosile të petrifikuar, Lesmo
Lesmo është një basen fantastik countertop i përshkruar nga linja elegante dhe moderne që janë perfekte për tu integruar në çdo lloj banjo.
Bërë ekskluzivisht me dorë në dru të elektrizuar që është fosilizuar plotësisht për një periudhë miliona vjeçare.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi