Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajni i lavamanit countertop në dru fosile të elektrizuar, Gromo

Kod: GROMO
lek 117.919,73 lek 147.449,71 -20%
- +
Material
legno fosile pietrificato
Masat
L 65 x P 46 x H 16 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
46
Viadurini Bathroom
Larje banjo countertop moderne në dru fosile të elektrizuar, Gromo
Gromo është një lavaman banje me një dizajn të rafinuar dhe klas i përsosur për tu integruar në banjën tuaj duke i dhënë asaj stil dhe elegancë.
E punuar me dorë në dru të petifikuar që është fosilizuar plotësisht për një periudhë milionëshe vjet.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi