Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Pëlhurë me pëlhurë me ngjyra d.65 cm të projektimit Bonaldo Hollywood, bërë në Itali

Kod: HOLLYWOODMED
lek 56.056,92

madein_italy

- +
Material
poliuretani dhe pëlhura
Masat
H45XØ65 cm
Koha e dërgimit
30 dite
Bonaldo
Dizajni pëlhurë elastike me ngjyrë pouf d.65cm bërë në Itali Hollywood
Një gjuhë e re e objekteve, me forma që japin një interpretim origjinal për nevojën për rehati.

Hollywood është një tufë plotësisht e heqshme, e bërë me mbushje poliuretani me shkumë të ftohtë.
Mbulo në pëlhurë të veçantë elastike me disponueshmërinë e marrjes së tij në ngjyra të ndryshme:
- Bardhë,
- rozë,
- fuchsia,
- e kuqe,
- portokalli,
- e verdhe,
- Vjollcë,
- jeshile,
- blu e lehte,
- blu,
- kafe,
- antraciti gri,
- e zezë.

matjet:
- H 45 x Ø 65 cm.

Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.

Produkte të shikuara së fundmi