Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn banjoje banakësh në mermer Pepe, i punuar me dorë

Kod: PEPE
lek 68.970,03 lek 86.187,51 -20%
- +
Masat
55 x 52 x 10 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
20kg
Viadurini Bathroom
Dizajn banjoje banakësh në mermer Pepe, i punuar me dorë
Lavaman prej mermeri me fosile të ngulitura të krijuara gjatë miliona viteve. Prodhimi artizanal dhe jo përpunimi industrial e bëjnë këtë model larës në një pjesë të vërtetë unike , jo të riprodhueshme në seri. Për këtë arsye, mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e produktit. Para vendosjes së porosisë tuaj, mund të kërkoni një fotografi të artikullit që është në dispozicion në magazinë: shkruajini klienti@viadurini.it .

Produkte të shikuara së fundmi