Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn Dizajni në Melamine dhe Tempered Glass Made in Italy - Maddie

Kod: MADDIE
lek 103.004,58 lek 139.041,18 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
110
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
191
Viadurini Living

Vitrinë në melaminë të bardhë me shkëlqim me futje në xham të zbutur transparent Prodhuar në Itali.

Dollapi i ekranit është një element dizajni që mund t'i japë klasë dhe elegancë dhomës në të cilën është vendosur dhe e cila karakterizohet kryesisht nga funksionaliteti i saj. Në fakt, zgjedhja e kabinetit të duhur të ekranit mund të jetë thelbësore për t'ju ndihmuar të mbani të gjitha objektet që preferoni afër në rregull në mënyrë të përsosur dhe të organizuar mirë dhe në të njëjtën kohë mund të përfaqësojë një element të dizajnit që tërheq vëmendjen falë mundësisë për ta parë këtë. e cila ruhet brenda.

Maddie është një kabineti ekran me një dizajn të rafinuar dhe elegante e bërë me një strukturë me shkëlqim zeroja-rezistente bardhë lacquered Melamine që garanton qëndrueshmëri të shkëlqyer.
Dyert karakterizohen nga mundësia e zgjedhjes midis pishës së bardhë ose përfundimit të arrës së errët që jep personalitet dhe elegancë së bashku me futjet transparente të qelqit të zbutura që e bëjnë të dukshme brendësinë e saj ku gjejmë 4 rafte praktike, 3 prej të cilave në xham dhe 1 në të bardhë melamine e paqartë. Predispozicioni për kompletin e dritave LED (nuk përfshihet)

Madhësia : L 110 x P 42 x H 191 cm

Përfundimet e dyerve :
  • pisha e bardhë me futje qelqi;
  • arre e erret me futje qelqi.
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi