Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dizajn etnik Lounge Chaise Longue në pëlhurë dhe dru të ngurtë - Fije

Kod: FIBRACHA
lek 98.099,61 lek 142.244,43 -31%
- +
Material
pëlhurë dhe dru i ngurtë
Masat
L 167 x P 86 x H 60 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living

Karrige rri kot dizajn etnik në pëlhurë dhe dru të bardhë të ngurtë.

Fibra është një shirit elegant elegant i aftë të frymëzojë relaksim dhe mikpritje në të gjitha mjediset tuaja.
Prodhuar me një vend pëlhure dhe një bazë prej druri të ngurtë të llakuar nga fildishi me mat , me efekt të moshuar.
Në dispozicion në disa ngjyra:
 • model me shirita me pëlhurë me efekt leshi;
 • këpucë pambuku të bardha dhe blu;
 • këpucë ngjyrë bezhë në pëlhurë me efekt kadife.
Karakteristikat teknike:
 • baza e bërë prej druri të ngurtë të llakuar në fildishë të fildishtë mat me efekt plakjeje;
 • përpunimi bazë me gdhendje të punuar me dorë të pozicionuar në pjesën e përparme;
 • brendësi e fibrave të rrobave;
 • madhësia e divanit cm. L.167 x P.86 x H.60;
 • madhësia e sediljes cm. L.120 x P.60 x H.40;
 • jo i lëvizshëm;
 • pëlhurat mund të pësojnë ndryshime të vogla në hije të bëra me dorë nga artizanët ;
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin drejtpërdrejt në rrezet e diellit.

Produkte të shikuara së fundmi