Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Sedia in Pelle Imbottita di Design Made in Italy - Bahia S

Kod: BAHIAS1
lek 86.587,92

madein_italy

- +
Masat
L 45 x P 57 x H 82 cm H seduta 47 cm
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
lëkurë
Materiali i strukturës
çelik
Bonaldo

Karrige e rehatshme për banjë të rehatshme e bërë në Itali.

Përbëhet nga një bazë çeliku e zezë e nikelit dhe një vend prej lëkure; në dispozicion në ngjyra të ndryshme.

Format e saj të lakuara dhe të thjeshta e bëjnë atë të përshtatshme për të dekoruar çdo ambient.

NB: Jo i lëvizshëm dhe jo stackable; e pajisur me këmbë plastike me jastëk të ndjerë të zëvendësueshëm.

Për më shumë informacion dhe personalizime mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi