Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i cilësisë së mirë 2-dritë llambë muri kristal Audrey Audrey

Kod: APPAUDREY3
lek 29.329,78 lek 36.662,22 -20%

madein_italy

- +
Masat
l40 h 30 trashësi 20 cm
Koha e dërgimit
8/10 ditë pune
Viadurini by Sideform
Llamba e cilësisë së mirë muri kristal Audrey Audrey.
Llambë e lehta: 2 x E14 6W të udhëhequr - fluo 11W - halo 28W.
Llambë muri kristal me hije të bardhë llambash shantung, 14 cm.
Audrey është një llambë muri kristal pa kohë me një prekje të dizajnit modern.
Materiali: struktura dhe krahët në xham kristal dhe metal të kromuar - dekorime kristali Asfour.
Llamba e dritës nuk është e përfshirë.

Produkte të shikuara së fundmi