Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i integruar / banjo me banjë mermeri Rambo, copë unike

Kod: RAMBO
lek 65.966,98 lek 82.483,75 -20%
- +
Masat
58 x 41 x 9 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
10kg
Viadurini Bathroom
Dizajn i integruar / banjo me banjë mermeri Rambo, copë unike
Lavaman prej mermeri me fosile të ngulitura të krijuara gjatë miliona viteve. Mund të instalohet si i integruar ashtu edhe i countertop. Prodhimi artizanal dhe jo përpunimi industrial e bëjnë këtë model larës në një pjesë të vërtetë unike , jo të riprodhueshme në seri. Për këtë arsye, mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e produktit. Para vendosjes së porosisë tuaj, mund të kërkoni një fotografi të artikullit që është në dispozicion në magazinë: shkruajini klienti@viadurini.it .

Produkte të shikuara së fundmi