Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i madh modern i bardhë dhe beige Pasqyra e murit - Bocchio

Kod: BOCCHIO
lek 55.156,00 lek 79.981,21 -31%

madein_italy

- +
Material
Dru i llakuar
Masat
L 99 x P 86 x H 6 cm; Pasqyrë e brendshme 40x65 cm
Ngjyrë
Matt i bardhë dhe bezhë
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Decor

Pasqyrë e madhe në mur me dru të bardhë dhe beige të zbukuruar dhe prerje lazer, të bëra në Itali.

Pasqyrë prej druri të llakuar me futje të prera me lazer.
Për shkak të llojit të linjave sinuente ai përshtatet si në mjediset më klasike ashtu edhe me ato moderne.
E përkryer për t’u përdorur në një hyrje, dhomë gjumi dhe një zonë të gjallë.

Përmasat:
  • Gjithsej: 99 x 86 x 6 cm; Pasqyrë e brendshme 40x65 cm
materiali:
  • Dru me llak të prerë me lazer
Ngjyrë:
  • Matt i bardhë dhe bezhë
NB: ky artikull është dispozicion sipas kërkesës në ngjyra të ndryshme , na shkruani për më shumë informacion duke plotësuar formularin e duhur.

Produkte të shikuara së fundmi