Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dizajn i mbushur me dyshe me një enë të prodhuar në Itali - Këpucë

Kod: SCARPETTA
lek 250.954,81 lek 351.356,76 -29%

madein_italy

- +
Material
pëlhurë dallas, eko-lëkure luani, pëlhurë rërë ose eko-lëkure me diell
Koha e dërgimit
10/20 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Night Design

Shtrati dopio luksoz i veshur me susta, i punuar me dorë në Itali me pëlhurë ose kuti eko-lëkure.

Shtrati Scarpetta karakterizohet nga një dizajn i rafinuar dhe elegant, ideal për tu integruar në çdo stil të dhomës së gjumit.
Selia e kokës është e mbushur me dekorimin Dorik ; nuk është i lëvizshëm . Korniza e shtratit është e drejtë, 27 cm e lartë dhe është e lëvizshme . Këmbët janë prej druri dhe janë të larta 100 mm.

Ky shtrat është i pajisur me një enë të madhe me rrjetë ngritëse, e cila është zgjidhja ideale për të optimizuar hapësirat, duke e mbajtur dhomën e gjumit gjithmonë në rregull. Brenda kutisë në të vërtetë mund të vendosen batanije, rroba, jastëkë etj.
Enë është e pajisur me një rrjetë tubi çeliku dhe pllaka druri thupër. Sistemi i hapjes është vertikal standard. Karakteristikë karakteristike janë panelet në pjesën e poshtme të cilat mund të hiqen për të lehtësuar pastrimin.

Në dispozicion në veshje dhe madhësi të ndryshme:
veshja
 • pëlhura dallas 443;
 • pëlhura dallas 447;
 • pëlhura dallas 442;
 • luan 807 lëkure faux;
 • lëkure luan 801 faux;
 • lëkure luan 802 faux;
 • pëlhurë me rërë 685;
 • pëlhurë me rërë 681;
 • pëlhurë ranore 689;
 • diell 121 lëkure faux;
 • diell 189 eko-lëkure;
 • diell 198 eko-lëkure.
Pëlhurë Dallas : 100% mbështetje poliester 100% poliester
Liv eko-lëkure : 100% poliuretani mbështet 81% poliester 15% pambuk 4% viskozë
Pëlhurë rërë : 100% poliester
Eko-lëkure me diell : 95% PVC 5% PU mbështetje 85% poliester 15% pambuk

matjet
 • L 160 x P 230 x H 100 cm (për dyshek 140x190);
 • L 180 x P 235 x H 100 cm (për dyshek 160x195);
 • L 180 x P 235 x H 100 cm (për dyshek 160x200);
 • L 200 x P 235 x H 100 cm (për dyshek 180x200).
L = gjerësia maksimale e kokës
P = thellësia totale e shtratit
H = lartësia totale e shtratit nga toka përfshirë kornizën e këmbëve dhe këmbët

Ky artikull është bërë tërësisht në Itali nga zejtarë të aftë. Prandaj ofron mundësi të bollshme për personalizim, si për sa i përket masave ashtu edhe llojit të veshjes. Një mostër e gjerë e pëlhurave, artikujve prej lëkure dhe eko-lëkure është në dispozicion për të zgjedhur. Shtrati mund të blihet edhe në versionin pa kontejner. Për të marrë këshilla dhe / ose citime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte të shikuara së fundmi