Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dizajn i mbushur me krevat dopio me Njësi Magazinimi - Aladin

Kod: LETTOALADIN160
lek 200.703,78 lek 266.370,46 -25%

madein_italy

- +
Material
Pëlhurë Venere, rezistente ndaj ujit dhe rezistente ndaj njollave: 70% PL 30% PA
Koha e dërgimit
20/25 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Night Design

Shtrat i dyfishtë i veshur me susta, i mbuluar me pëlhurë, i bërë në Itali.

Shtrati Aladin është një gjobë e bërë në Itali që mobilon aksesorë, të punuar me dorë . Asgjë nuk i mbetet rastësisë, madje edhe pjesët e pasme janë përfunduar, për të shprehur më mirë potencialin dekorativ të artikullit. Komoditeti i personalizuar: jastekët e butë të shiritave mund të riciklohen manualisht në pozicionin e dëshiruar, për të lejuar mbështetje të rehatshme të shpinës.
Përveç estetikës dhe funksionalitetit, ky produkt u prodhua me siguri në mendje. Në fakt, duke ngritur jastekët, ekziston një ndarje e fshehur e vendosur në bazën e tabelës së përparme, e cila mund të përdoret për të fshehur objektet e çmuara dhe çdo efekt tjetër personal .
Headboard (jo i heqshëm) është bërë nga bordi grimcash prej druri 18 mm dhe panele MDF 8 mm, me poliuretani jo-deformues D28 dhe mbushje të fibrave Dacron në jastekë. Korniza e shtratit , e lartë 32 cm, është lehtësisht e heqshme . Këmbët metalike kanë një dizajn modern dhe janë të larta 4 cm.

Ky shtrat është i pajisur me një enë të madhe me rrjetë ngritëse , e cila është zgjidhja ideale për të optimizuar hapësirat, duke e mbajtur dhomën e gjumit gjithmonë në rregull. Brenda kutisë në të vërtetë mund të vendosen batanije, rroba, jastëkë etj. Enë është e pajisur me një rrjet ortopedik ngritës të bërë nga tuba hekuri të pikturuar me pluhura epoksi në 200 ° dhe ka dy bare të veçanta dhe të barabarta vertikale të përforcimit të hekurit. Tubi metalik mat 40x28 mm. Slatat janë të plota dhe janë bërë nga kompensatë thupër 68x8 mm.

Ekziston gjithashtu mundësia për të blerë sipas kërkesës kabinetin e enëve ekskluzive dhe inovative opsionale . Shtë një gardërobë e vërtetë me dyer rrëshqitëse, e vendosur brenda kutisë së kontejnerit. Ajo mat L161 x P 99 x H 18 cm dhe është e pajisur me disa ndarje për organizimin e rrobave, këpucëve, peshqirëve etj. Mund të instalohet vetëm në shtretër të përshtatshëm për një bazë dyshek / dyshek L160, 170, 180 ose 200 cm. Kontaktoni me ne për më shumë informacion.

Tapiceri është bërë nga pëlhura Venere rezistente ndaj ujit dhe njollave, e disponueshme në ngjyra të ndryshme .
 • Përbërja: 70% PL 30% PA
 • Ciklet Martindale 25000
 • Pesha 350 gr / ml
 • Mirëmbajtja: temperatura maksimale e larjes 30 ° - mos e trajtoni me hipoklorit - hekuri me shumë kujdes - tharja në daulle me ajër të nxehtë të ndaluar - të thatë të pastër me perchlorethylene
Madhësi të ndryshme janë të disponueshme , për të përshtatur shtratin e veshur me susta Aladin për çdo nevojë:
 • L 175 x P 210 x H 108 cm; madhësi e përshtatshme për një dyshek 160x190 cm
 • L 175 x P 220 x H 108 cm; madhësi e përshtatshme për një dyshek 160x200 cm
 • L 185 x P 210 x H 108 cm; madhësi e përshtatshme për një dyshek 170x190 cm
 • L 185 x P 220 x H 108 cm; madhësi e përshtatshme për një dyshek 170x200 cm
 • L 195 x P 220 x H 108 cm; madhësi e përshtatshme për një dyshek 180x200 cm
Duke qenë një produkt artizanal, është e mundur të përshtatni si masat ashtu edhe llojin e veshjes , duke zgjedhur nga një kampion i madh pëlhurash, lëkure, eko-lëkure etj. Për citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion" .

Produkte të shikuara së fundmi