Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn kabineti banjo në çelik Alassio me dru tik dhe të përfunduar

Kod: ALASSIO2
lek 247.050,84 lek 333.538,66 -26%
- +
Material
dru dru tapet prej qelqi dhe çeliku saten
Masat
cm 105X55X85
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini
Kabineti i dyshemesë për banjën Alassio në çelik të ullirit dhe satenit
Alassio, kabineti i banjës nga dyshemeja, ka një strukturë druri dru tik druri gjysmë të ndritshëm dhe dylli dhe insert prej çeliku prej sateni.
Përbëhet nga dy dyer dhe dy sirtarë të mëdhenj me mbyllje lëvizjeje të ngadaltë, perfekte për mbajtjen e objekteve të shumta.

Mundësia për të bërë vrimën për rakordin ose për kullimin sipas vendit ku është vendosur lavaman.
Falë modelit të tij bashkëkohor, të fortë dhe funksional mund të sigurojë çdo lloj banjo me çdo stil.

Shkruajini klienti@viadurini.it dhe kërkoni kuotimin tuaj personal.

Produkte të shikuara së fundmi