Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige Connubia Calligaris Greta në dru hirit të bërë në Itali 2 copë

Kod: GRETA4
lek 86.487,81

madein_italy

- +
Material
dru i hirit dhe pëlhura e Venecias
Masat
L50xP61xH91 cm; HS 47 cm.
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Dizajn karrige ashub Connubia nga Calligaris Greta e bërë në Itali
Karrige projektimi për hapësira moderne e përkryer për zonën tuaj të jetesës.

Prodhuar në Itali nga artizanë të specializuar, kjo karrige qëndron për standarde me cilësi të lartë të materialeve nga të cilat është i përbërë. Karakterizohet nga një strukturë me ngjyra arre me dru ashsh dhe një vend të disponueshëm në dy materiale të ndryshme dhe përfundime të ndryshme.
Selia e rrobave të Venecies ofron zgjedhjen e gjashtë përfundimeve:
- Rërë;
- Pyll;
- Tullë;
- Tokë;
- Oqeani;
- Esh;
Selia e rrobave të cilësisë së mirë, e cila konsiston në një material sintetik që lahet, ofron mundësinë për të zgjedhur midis tre përfundimeve:
- shkretëtirë;
- Eboni;
- Duhani.

Sigurohuni që të keni sa më shumë rehati me ato karrige të veshur me susta me një stil të parezistueshëm të bërë në Itali.

Struktura në dispozicion në përfundime të tjera. Për më shumë informacion na shkruani.

NB Karriget nuk janë të mbledhura.
 

Produkte të shikuara së fundmi