Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige druri me vend të mbushur, e bërë në Itali, Marion, 2 copë

Kod: MARION
lek 74.475,62

madein_italy

- +
Material
Struktura në ah me llak të bardhë, pëlhurë fildishi
Masat
l.43xp.53xh.85,5cm - vend 46cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Viadurini Living
Dizajn karrige druri me vend të mbushur, e bërë në Itali, Marion
Marion
është një karrige me mendje retro; në format e saj janë të dukshme referencat për karriget e mbushura të traditës italiane. Shkurtimet e veçanta gjeometrike japin një mashtrim dhe karakterizojnë strukturën në dru të ahut të llakuar, ndërsa sedilja e mbushur dhe brezi i harkuar i mbështetëses sigurojnë rehati optimale.

Produkte të shikuara së fundmi