Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige kuzhine me përfundimin e bardhë të patinuar Wilma

Kod: WILMA SEDIA
lek 12.813,01 lek 16.016,26 -20%
- +
Material
legno e metallo
Masat
L 45 x H 90,5 x P 51,5 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Dizajn karrige kuzhine me përfundimin e bardhë të patinuar Wilma
Karrige me kornizë në metal me ngjyrë natyrale të emaluar. Vendi i pishës dhe i pasmi, përfundimi i moshës, llak i bardhë i patinifikuar aplikuar me dorë.
Wilma kujton një stil pak të cilësisë së mirë dhe është një artikull i përsosur që do të martohet mirë në çdo lloj mobilie.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi