Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige kuzhine ne dru te bardhe te ahut, Shirley, 2 copë

Kod: SHIRLEY
lek 105.707,33

madein_italy

- +
Material
Struktura në ahu e llakuar me furçë të bardhë-5232. Pëlhurë e bardhë e hirit me kufirin taupe
Masat
l.45xp.42xh.98cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Viadurini Living
Dizajn karrige kuzhine ne dru te bardhe te ahut, Shirley
Në karrigen Shirley , bardhësia e përfundimeve favorizon pastrimin zyrtar të strukturës së drurit të ahut. Lakra e bardhë e furçës, e bërë me shkathtësi, është e kombinuar me skajin në pëlhurën e bardhë të hirit me kufirin taupe, të përafërt natyrale, të shkurtuar me një kufi kontrasti. Kështu lindi një objekt që është i aftë të lëvizë dhe të evokojë atmosferën e fundvitit 1800.

Produkte të shikuara së fundmi