Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Karrige në natyrë me shirita në bastun prej palme kacavjerrëse, Sabbia

Kod: SABBIA
lek 9.809,96
- +
Masat
L 55 x P 62 x H 76 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Materiali i guaskës
bastun prej palme kacavjerrëse
Materiali i ulëses
bastun prej palme kacavjerrëse
Viadurini in the Garden
Karrige kopsht bastun prej palme kacavjerrëse me krahë, Sand
Karrige stabile me shirita në natyrë me një dizajn modern dhe unik në bastun prej palme kacavjerrëse.
E përkryer për të dekoruar të gjitha dhomat tuaja me stil dhe funksionalitet.

Shënim : përdorimi në natyrë rekomandohet vetëm nën një çati.
Mirëmbajtja : pastroni me një leckë të lagur.

Produkte të shikuara së fundmi