Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige ngrënieje në dru hirit, L 47x P 55cm, Anita, 2 copë

Kod: ANITA
lek 80.481,72

madein_italy

- +
Material
Struktura në ah e zbardhur, guaska në kompensatë të ahut të zbardhur
Masat
l.47xp.55xh.84cm - vend 46cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Viadurini Living
Dizajn karrige ngrënieje në dru hirit, L 47x P 55cm, Anita
Anita
është një vend që i lejon vetes të përdoret në ambiente të ndryshme, falë estetikës së re dhe rehatisë së dhënë nga sedilja e gjerë dhe shpina e lartë. Struktura është bërë nga ahu i zbardhur, me guaska në kompensatë të zbardhur. Në kuzhinë ose në dhomën e ndenjes, apo edhe në zyrë, do t'i japë një efekt të caktuar hapësirës në të cilën vendoset.

Produkte të shikuara së fundmi