Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige që jetojnë në dru hirit të bërë në Itali, Vernasca

Kod: VERNASCA
lek 37.037,61 lek 40.641,27 -9%
Mimi i njësisë

madein_italy

Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Koha e dërgimit
5 javë pune
Peshë
5.5
Viadurini Living
Karrige e jetesës me dizajn modern të bërë në Itali, Vernasca
Vernasca është karrige e gjallë që karakterizohet nga linja të rehatshme dhe elegante, perfekte për tu integruar në çdo ambient me çdo stil.

Punuar në Itali me një bazë në dru hirit me lis të errët dhe disa përfundime vendesh:
- eko-lëkure nabuk elefanti (i papërshkueshëm nga zjarri dhe i përshtatshëm për përdorim detar);
- eko-lëkure nabuk gri margaritar (i papërshkueshëm nga zjarri dhe i përshtatshëm për përdorim detar);
- kadife blu (rezistente ndaj ujit dhe njollave);
- kadife akulli (rezistente ndaj ujit dhe njollave);
- kadife antike rozë (rezistente ndaj ujit dhe njollave);
- kadife taupe (rezistente ndaj ujit dhe njollave).

Për ta rregulluar atë dhe për të kërkuar një kuotë, mos hezitoni të na shkruani.

Produkte të shikuara së fundmi