Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn karrige që jetojnë në kadife dhe dru - Vicenza

Kod: VINCENZA
lek 49.250,01 lek 64.065,05 -23%
- +
Masat
H.75 x L.84 x P.60 cm H seduta 40 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
dru i ngurtë
Viadurini Living
Vicenza është një kolltuk komod për të jetuar i mbuluar në pëlhurë të skuqur me efekt kadife me brinjë të mëdha dhe me këmbë të forta druri në fund të lisit.

E përkryer për të furnizuar të gjitha dhomat duke dhënë një rehati optimale dhe një stil të shkëlqyeshëm.

NB : Jo i lëvizshëm

Produkte të shikuara së fundmi