Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajni divan këndor kopsht i bërë në Itali, Myyour Modì

Kod: MODIANGO
lek 617.727,21 lek 710.721,64 -13%

madein_italy

- +
Masat
L 166 x P 145 x H 70 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë pune
Materiali i guaskës
poleasy
Materiali i ulëses
Eko-lëkurë
Myyour
Divan kopsht këndor në eko-lëkurë Myyour Modì bërë në Itali
Modì është një divan këndor dhe modular në natyrë që dallohet nga një dizajn elegant, modern dhe linear; perfekte për të furnizuar të gjitha hapësirat tuaja me syle dhe funksionalitet.

Bërë ekskluzivisht në Itali me një bazë në Poleasy në ngjyrën e bardhë, sediljet dhe rripat e sigurimit në poliuretani të zgjeruar me densitet të mesëm, të mbuluar në eko-lëkurë të bardhë (NUK është rezistent ndaj ujit).

NB: është e mundur që ta porosisni edhe në ngjyra të tjera eko-lëkure.
Një përdorim i jashtëm rekomandohet vetëm nëse riparohet nën një tendë.
Për më shumë informacion dhe citime, mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi