Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik 6 llambadar dritash të bëra nga kristali dhe qelqi Daisy

Kod: DAISY-SO6
lek 53.354,17 lek 77.363,55 -31%

madein_italy

- +
Masat
Ø70 x H75 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Peshë
7 kg
Viadurini Lighting
Dizajn klasik 6 llambadar dritash të bëra nga kristali dhe qelqi Daisy
Llambë varëse e bërë nga qelqi / kristali transparent dhe tym. Mbarimet e kromuara. Llamba të lehta: 6 x E14 40W
Llambat e dritave nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi