Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik divan me dy karrige me tapiceri në kadife rozë dhe metal - Eudora

Kod: EUDORA
lek 115.617,39 lek 144.546,77 -20%
- +
Viadurini Living

Divane klasike e dhomave te ndenjura me tapiceri me mbulese te heqshme me sedilje prej kadifeje roze dhe baze metalike.

Përbërësit mobilim të një zone të gjallë ose zonë relaksimi duhet të jenë jashtëzakonisht të rehatshme, duke mirëpritur dhe të ofrojnë një relaksim magjepsës për të kapërcyer sa më mirë mbrëmjen e leximit ose shikimin e një filmi.
Divani i duhur është në gjendje të rikrijojë një hapësirë stili dhe dizajni dhe do të jetë jo vetëm një element funksional, por edhe një element dekorativ me kalimin e kohës.

Eudora është një divan i veshur me susta   nga stili klasik bashkëkohor dhe nga linjat e mbështjelljes dhe të rehatshme, të mbuluara me kadife rozë dhe bazë në metal të zi.
Karakteristikë karakteristike që e bën atë të paimitueshëm është mbushja me tegela me qepje të dukshme.

Produkte të shikuara së fundmi